2 ubrugte motorer 0,55KW og 0,75KW
Der er skiftet instrumentbord på et tidspunkt, så bilen har kørt flere km end det viste på billedern Hummer H 2 V 8
BUDT 90000,- DKK
BUDT 288000,- DKK
1 bt. ½. Château d'Yquem, Sauternes. 1. Grand Cru Classé 1929 B/C (us).
Evald Nielsen (f. Stubbekøbing 1879, d. Frederiksberg 1958) Papirkniv af sterlingsølv, skaftets øverste del med kugledekor i relief. Udført og stemplet hos Evald Nielsen. Vægt 72 g. L. 21,2. En Evald Nielsen kartonæske medfølger.
2 stk. 300 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
George Mosson (f. Aix-en-Provence 1851, d. Berlin 1933) Broget buket af asters. Sign. George Mosson 1921. Olie på lærred. 59×80. Udstillingsetiket på blændrammen. George Mosson var en fransk-tysk maler og tegner og stiftende medlem af kunstnersammenslutningen Berliner Secession. Han var hovedsageligt kendt for sine blomstermalerier, men han malede også landskaber og portrætter.
1 par Ski Jârvinen Touring 52 + Skistave og 3 Ishockeystave
Hele Verden. 4 kasser fyldt med indstiksbøger og album med frimærker og lidt FDC fra diverse lande. En del Rusland/Soviet set. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Flisevogn Kan håndtere Op til fortovsfliser