Lukker 26/11-2024 17:00:00
Massagepistol med tilbehør og mange funktioner + Hår trimmer, ubrugt
el rygsprøjte med lader
PALLELØFTER, Elektrisk. Højde 800 mm.
1 bt. Corton Grand Cru “Cuvée Baie Par Baie” Pierre-Olivier Garcia 2021 A (hf/in).
BJERNDRUP (TINGLEV). Posthornstpl. i violet og rød farve på 2 fine forsendelser [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Nyere hydraulikslanger monteret. PC Eminent PRO
Emmery Rondahl (f. Vordingborg 1858, d. København 1914) En samling på fem akademitegninger i form af gipsrelieffer. Delvist sign. Emmery Rondahl. Kul og blyant på papir. Bladstørrelse 47×29, 36×27, 37×26, 43×33 og 42×53. Uindrammet. (5)
6 stk Betonklodser à ca. 500 kg, alle med løfteøje
78 stk Isasietter Ø 15 cm
Badekar, Duravit Darling new, 190 x 90, incl side og frontplade, Indvendig kar dybde 46 cm. Beregnet til back-to-wall montering ( venstrevendt ). Er i orginal emballage og ubrugt
Arne Vodder (f. 1926, d. 2009) Sofabord med seks-benet stel af bøg. Top med buet form og kehlet kant, underliggende hylde samt sko af riopalisander. Udført 1950'erne hos snedkermester Winther for Bovirke. H. 55. L. 97. B. 76.