el rygsprøjte med lader
CPU: i3-8130U RAM: 8GB DISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1366x768 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
BUDT 425,- DKK
Træningsmaskine, Technogym, stand ukendt
Belgien. 1919. Kong Albert med stålhjelm, 5 fr. vinrød. Postfrisk. AFA 2.400 [ 156 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Slibemaskine, Combiné Ponceur + div. slibebånd/skiver (ubrugt)
Arne Jacobsen (f. København 1902, d. sst. 1971) “Myren”. Et sæt på fire stole med skal af formbøjet teak på trebenet stel af stål. Model 3100. Formgivet 1952. Udført og mærket hos Fritz Hansen, 1950'erne. (4)
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
TOPNØGLESÆT, 52 dele. Ubrugt.
Ca. 150 stk Isdessertglas
Fabriksny 16 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-16RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-16RY3-B.
BUDT 4000,- DKK
Ca. 145 stk Sorte runde hynder Ø 38 cm
Parti div. indbo m.v.
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.