Lukker 26/11-2024 17:00:00
betjeningsventiler luft
ubrugt trådklipper for svejsetråd, luftdrevet
Sprøjtespartelanlæg med poseklemme. 120 bar. 6L/min. 40L beholder. Euromair JetPro 100
BUDT 16000,- DKK
Natascha Trolle Et par turmalin- og diamantørestikker af 18 kt. guld hver prydet med cabochonslebet blå turmalin og brillantslebet gul diamant. Vægt ca. 2 g. L. 16 mm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Jacob Hermann (f. 1910, d. Ulfborg 1995) Fuglefigur af udskåret frugttræ med øjne af ibenholt og ben af metal. Sign. monogram. Unik. H. 7,5. L. 12. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 1850,- DKK
Sverige, Adolf Fredrik, Indvielsen af Stockholms astronomiske observatorium, 20. september 1753, af D. Fehrman, Au, slået med en vægt af 7 dukater, Hild. 24
BUDT 16500,- DKK
1 bt. Mg. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2020 A (hf/in).
BUDT 1350,- DKK
Canada. 1852–1978. God velfyldt samling med mange bedre værdier og meget samlet i nuancer og takninger mv. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1875. 8 øre, 52.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 197 forskellige positioner repræsenteret. Incl. pos. A70 med ISOLERET OMVENDT RAMME. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 600 dubletter incl. 3 stk. A70. Ex. Lasse Nielsen [ 25,25y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Varmefordelingsplader, Nordic Oeh panels, 23 plader a 0, 72 m2 til el gulvvarme til 7 mm. Ubrugte.