Lukker 28/11-2024 18:00:00
Chippendales Kartoffelskål 23cm. Ca. 13 stk.
2 motorer 0,35KW
Har været monteret på Case 721 Viby Jern 721D
Johnny Schmidt (f. 1965) “Landskab Færøerne”, 2008. Sign. Johnny Schmidt. Olie på lærred. 50×60. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Transportabel højtaler, Karaokeanlæg, Pladespiller, Røgmaskine, Cd-afspiller, Radio, Musikanlæg, Guitar, Keyboard, Lys, Lydkort
BUDT 275,- DKK
Ege tæppefliser - 2 kasser af Highline Loop Ect350 af 4,608 m2. hver. Total ca. 9,3 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
36 stk. håndklædestænger i børstet stål (ubrugt)
Svejsehjelm "Eagle" med automatisk nedblændning, justerbar (ubrugt) + Svejser til samling/svejsning af plastrør, Ø, 20, 25, 32, 40, 50 og 63 mm. (ubrugt)
5 stk Carlsberg/ Danmark halstørklæder, ubrugte
Volvo Typ: L180E Årsm: 2005 Tim: 27662 Längd: 9,10 m Bredd: 3,40 m Höjd: 3,58 m Vikt: 29700 kg Spakstyrning Centralsmörjning Maskinen är fullt fungerande
dieselmotor Deutz Otto, ca. 1925, alle dele er med
PERSONBIL,CITROËN C3 PICASSO 1,6 HDI 110 . 1st Indreg: 28-05-2010 . Synet: 04-07-2022 . Km-tæller viser: 178383 .