Lukker 28/11-2024 18:00:00
"Sølv" 5 armet lysestager 50cm. 5 stk.
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner) Sybord af palisander med underliggende garnkurv af flet. Ene side med “skjult” skuffe i sarg. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri. H. 52,5 B. 58,5. D. 43,5.
BUDT 325,- DKK
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909) Parti fra Ebeltoft Vig. Sign. J. la Cour 96. Olie på lærred. 44×75. Proveniens: ABR auktion 465, 1984 nr. 104.
80 cm Skovl. Hydrema S45 fæst ABC 80 cm - med Hydrema S45
BUDT 4000,- DKK
SPC og XPC remme
HYDRAULIK OLIE, 200 L tromle. PLOMBERET.
Breitling Chronograph af stål og guldbelagt stål. Ref. 81.950. Mekanisk værk med automatisk optræk. Serienr. 80645. Brun rem af præget læder. Ø 40 mm.
Norge. Kilovare. Tubefrim. 3 forseglede uden årstal [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk metal skilte i retro stil ubrugt
10 store konusbor