Lukker 27/11-2024 17:00:00
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj.
42" fladskærm, LG (minus fjernbetjening) + 27" LED-fladskærm, Philips (minus fjernbetjening) + 24" fladskærm, Philips (minus fjernbetjening)
NATKIKKERT/KAMERA med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt
Hele Verden. Parti i 2 kasser med bl.a. en gammel korrespondance fra Bagsværd til USA/canada i album. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Märke: Gradmeko Modell: SB360 H Årsmodell: 1988 Vikt: 890 kg Bredd: 3680 mm Höjd: 1000 mm Djup: 1600 mm Plogen är utrustad med flytande stora BM fäste. Plogen är fungerande men slitstålen behöver bytas.
EL KÆDESAV, 2200 watt, 16" sværd. Ubrugt.
Skovspil Fransgård V 6500 B 1,5 m D 0,8 m H 2,1 m
Parti handelsvare, Reflekser, Sikkerhedsveste til børn, Div. Badesæt, Billedrammer, m.m.
Står i 6740 Bramming. Kabler - kobberkabel, wire og kæde. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
6 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm
William Scharff (f. København 1886, d. sst. 1959) Studie af oksehovede. Sign. WS samt betegnet på bagsiden 1927. Olie på plade. 32×37. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.