Lukker 28/11-2024 19:00:00
NATKIKKERT/KAMERA med 3 watt IR lys. Tager op til 4K video og 36Mb billeder, 3" farveskærm. Indbygget 4000 mAh batteri. Ubrugt
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Continental str. 205/65 R16C. Passer til bla. VOLKSWAGEN TRANSPORTER 2.0 TDI BMT 102hk KASSEVOGN årg 2019.
2 stk. F360 26 g. hvid, 8 stk. F360 19 g. hvid og 10 stk. F360 16 g. hvid. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Et par fuldskæftede messingbeslåede pistoler af Valentin Marr ca. 1785 med husariske kolber. Kolbekapperne har enkel rocaille omkring skruen, låsene har runde former og låseblikketer mærket VALENTIN MARR i skriftbånd under fængpanden og COPENHAGEN under batterifjederen. flade sideblikke dekorerede med enkel rocaille ligesom aftrækkerbøjlerne, ca. 23.5 cm. lange bagtil ottekantede fortil runde piber kaliber ca. 14 mm. Forskæfterne afsluttes med horndub ligesom ladestokkene. Skæfterne har skæringer rundt om lås, sideblik, spidsrørken og svansskruerne samt blomsterdekoration udskåret istedetfor tomskildt. Pistolerne er i næsten urørt stand og sandsynligvis det sidste par pistoler Valentin Marr lavede. Den ene pibe er fuldstændig færdiggjort mens den anden er færdigfilet men står ellers rå. (2)
LED LYSARMATURER, 6 stk. 96 watt, 60 cm. Ubrugte.
3 stk kniv sliber, ubrugt
6 bts. Château Pichon Longueville Comtesse, Pauillac. 2. Cru Classé 2020 A (hf/in). Owc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 3900,- DKK
1940. Provisorier, 20/5 øre, vinrød og 60/6 øre, orange på VÆRDIBREV fra Thorshavn 16.7.1941 til Strænder [ 3,6A ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Jean-Luc Mylayne (f. Marquise, Frankrig 1946) “No. 111”, marts-april-maj 1991–92. Unika. C-print. 83×83. Udstillet: “Exposition Jean-Luc Mylayne”, Arc/Musée d'Art Moderne de la Ville de Paris, 1995. Proveniens: Collection de l'artiste. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Varebil Toyota Hilux 2,5 D4D ex cab El ruder Anhængertræk aftageligt Alle service sidste km 382975 23/2-2024 Starter og kører Registrerings attest medfølger Nummerplader medfølger ikke
16 visninger