Lukker 27/11-2024 17:10:00
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilitykniv. Knivblad 16-23 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood og bøffelhorn. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Art Deco diamantring af 14 kt. hvidguld pryde med to ældre brillantslebne diamanter omkranset af talrige antikslebne. Vægt ca. 3 g. Front B. 15 mm. Str. 47.
1853. 4 RBS Thiele II, sortbrun. Plade II, nr. 5 KRANHOLD RETOUCH [ 1IIax ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
Norge. 1867–1998. Ubrugt/postfrisk samling i 2 Lindner-albums [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958) Nøddeknækker af patineret bøg, udskåret i form af Th. Stauning. Udført hos Kay Bojesen. Ej stemplet. L. 21. Nøddeknækkeren er formgivet i 1932 og er udelukkende produceret i Staunings regeringstid indtil 1942.
Hele Verden. Parti i 2 flyttekasser fyldt med indstiksbøger og album mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
4 stk. giner
2 dyne-pude sæt, polyesterfyld, med ekstra længde 220 cm. Ubrugt.
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
5 stk. Julekalder I hård plastik flot design, ubrugte
L stålbalk 16mm tjocklek 200x200 breda 4st 6000mm 1 st 3200mm 1st 1350mm 1st 850mm
SOUS-VIDE KAR 8,5 liter totalkapacitet. Med digital display og kabinet i børstet rustfrit stål. Driftskapacitet 6,5 liter, 520 watt. Ubrugt.