Lukker 02/12-2024 11:45:00
Højtryks kompressor, AKHL 1050, 29 bar, 1,2 kw, 230v, + slange, max sømpistol med søm
Régence spejl i ramme af forgyldt træ. Delvis 18. årh. H. 133. B. 66.
Bestik Blandet, Ca. 24 stk Suppeøser, 20 stk Salat tænger, 29 stk Store/små Stegegafler, 15 stk Salatbestik samt 71 stk Lagekageknive
Vilhelm Arnesen (f. Flensborg 1865, d. København 1948) Marine med sejlskibe. Sign. Vilh. Arnesen 89. Olie på lærred. 33×48.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ifor Williams VA 0511S1 - Lasteevne / Capacity 2.800 Ifor Williams VA 0511S1 - Lasteevne / Capacity 2.800 kg
1875. 8 øre, 52.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 197 forskellige positioner repræsenteret. Incl. pos. A70 med ISOLERET OMVENDT RAMME. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 600 dubletter incl. 3 stk. A70. Ex. Lasse Nielsen [ 25,25y ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
314 flasker universal creme, Skin Care á 250 ml. (ubrugt)
1 ny traktormeter Ford 2 - 5000
Kina. 1968. 8 F. Pænt postfriskt eksemplar. [ Mi. 1013 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Louis Vuitton “Alize De Poche” rejsetaske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop, tre lynlås rum med to indvendige lommer, stropper og beige for. H. 38 x B. 55 x D. 25 cm. 2001.
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) “Beatrix Ost x Ludwig Kuttner”, 10.06.04. Sign. W. Anastasi. (103>TS>G55). Blyant på papir. Bladstørrelse 19×28.