Lukker 26/11-2024 07:19:00
Beslag til luft / luft varmepumpe Altech. Ubrugt.
Ubekendt maler, 20. årh. Strudse på savannen. Sign. BvR, 55. Akvarel og blyant på papir. Lysmål 28×42.
Lommelygter 24 stk måler ca 25 cm
Knivslibesten. Dobbeltsidet korn 500/3000. Ubrugt. Modelfoto
134 visninger
Safirarmbånd af platin og 14 kt. guld prydet med fem facetslebne safirer. Vægt ca. 7,5 g. B. 7 mm. L. 16,2 cm. Smykkevurdering fra Magnus Enna medfølger. 2017.
Erindringsmedaljen i anledning af Hendes Majestæt Dronningens 70-års fødselsdag 2010 (Em.16.apr.2020), sølv med krone, 28 mm, krydsbånd - original æske med guldtryk, diplom dateret 16. april 2020 medfølger.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1599kr , ubrugt
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, krom, str. 15,6 x 19,7 cm. Ubrugt.