O. D. Ottesen (f. Broager 1816,

Lukker 02/12-2024 19:05:00

O. D. Ottesen (f. Broager 1816, d. Frederiksberg 1892) Åkander. Sign. O. D. Ottesen. Olie på lærred. 43×64.