130 vibrationsdæmper 6mm gev.
20 stk små army metalkasser L 30 cm + 2 store army metalkasser
Højtryks kompressor, AKHL 1050, 29 bar, 1,2 kw, 230v, + slange, max sømpistol med søm
Urtekniv og universalkniv udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter af pakkatræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
Står i 6230 Rødekro. Swedoor indvendig dobbeltdør, som måler H: 204,3 x 186 cm. D: 4 cm. Hasp for oven og neden. Brugt og pæn stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Maxil lift med 4 arme og kontrolboks, 2500 kg, standen er ukendt
Dansk Vestindien, Christian IX, cent 1879, H 28B, S 5, Sieg 20, KM 68, 4,66 g, pletter - eksemplar med fint møntskær. Ex. Johnny og Jette Birkegaard Bæhr
Leica maskinstyrning Powerbox + antenn Typ MNS1250GG Tillverkad 2010
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972) Parti fra Agri Kirke. Sign. Axel P.J. 32. Olie på lærred. 61×81. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Henrik Busk Andersen (f. Ålborg 1967) Uden titel. Sign. monogram. Akryl på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
6 meter , 12 drops, 480 LED lys, mangler transformator i alle kasser. Lys ikke tjekket.
66 stk. krukker