Lukker 02/12-2024 19:47:00
Står i 6230 Rødekro. Udhus trædør som måler 102 x 82,5 cm. D: 4,8 cm. Med nøgle. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
100 stk Hvidvinsglas - 31 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
3 stk Dobb. Kogeplader samt 2 stk Enkelt kogeplader 230V
Generator med 7 hk benzin motor. 3 x 220 volt udtag, 1 x 3-faset 380 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
Thai buddhahoved bronze. 17./18. årh. Monteret på base af træ. H. 9/19 cm.
lukket boogie-cargotrailer, HUMBAUR model 354221 m. står låge i højre side (aflåst - minus nøgle) - reg. første gang 20-05-2022 - tidligere reg.nr. EY 5129 - T: 3500 kg. L: 2420 kg. - stelnr. WHDE2541BM1089093 - indvendig ladmål: 202x416 cm. - indvendig højde: 208 cm.
BUDT 33000,- DKK
Grydesæt, 12 dele, også til induktion. Ubrugt
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Goodyear str. 225/65 R17.
Poul Kjærholm (f. Østervrå 1929, d. Hillerød 1980) “PK 9”. Sæt på otte stole med stel af matforkromet stål. Skalformet sæde og ryg betrukket med sort skind. Formgivet 1960. Udført 1970–1980'erne hos E. Kold Christensen, stemplet. (8)