Lukker 25/11-2024 11:00:00
Parti div. indbo m.v.
Afhentes: Skalmstrupvej 3A 7850 Stoholm (via Google Maps)
malefilter 1 x 20m, 60mm tyk
Ubekendt maler, 18. årh. Portræt af en mor og et barn med en klase vindruer i hånden. Usigneret. Oval. Olie på lærred. 69,5×53,5.
4 ens ubrugte hydr. Pumper
Major 180cm Brakpudser 3 punkt ophæng Kraftoverføring medfølger
Märta Måås-Fjetterström (f. Kimstad 1873, d. Helsingborg 1941) “Blomlapp Pensé”. Vægtæppe af uld i “gobeläng” teknik. Sign. AB MMF. Udført efter 1941 hos AB Märta Måås-Fjetterström. H. 24. B. 23,5.
IKEA SALMA plastikkasser 28x19x14 cm / 5 L, med låg, 20 stk.
Opal, perle- og diamantbroche af 14 kt. hvidguld prydet med poleret opal, tre brillantslebne diamanter og fem ferskvandskulturperler. Vægt ca. 17 g. B. 3,5 cm. L. 6,3 cm
Elradiator, NOBØ NFK4N 12 frontvarme, 230V/1250W, uden termostat, ikke afprøvet. Ubrugt
Tøjstativ fra Freddi design , krom, højde 169 cm.Ubrugt
Kompressor 12 volt, 10 bar. Inkl. Div. Tilbehør. Ubrugt
Storrive med hydraulisk opklappelige sider. Krone Swadro 1400 - Video
BUDT 32500,- DKK