Emil Wennerwald (f. København

Lukker 02/12-2024 19:57:00

Emil Wennerwald (f. København 1859, d. sst. 1934) Fra en solrig Italiensk kyst. Sign. E. Wennerwald. Olie på lærred. 51,5×67.