Lukker 02/12-2024 20:10:00
Kinesisk Sancai glaceret Shiwan Foo hund af keramik, venstre pote beskytter en hvalp. Ca. midt 20. årh. H. 41 cm. B. 43 cm.
ubrugte luftventiler for el
6 bts. Château Haut Bages Liberal, Pauillac. 5. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bernards W1650C - Vægt / weight 2,3 ton - Kun 26 timer / Only 26 ho Bernards W1650C - Vægt / weight 2,3 ton - Kun 26 timer / Only 26 hours
BUDT 122000,- DKK
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Rampe 1.5 met Hulco Terrax-2 - Lasteevne / Capacity 2.600 kg
BUDT 20500,- DKK
Fin maskine med elstart og el-230V stik. Kun kørt meget lidt og derefter taget i bytte. Bliver startet op og set efter inden udlevering. Husqvarna ST 121 E - Sneslynge / Snow blower
Rubin- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med oval facetslebet rubin på ca. 2.13 ct. omkranset af talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.43 ct. Farve: D. Klarhed: VVS. Vægt ca. 8 g. Front 15×17 mm. Str. 55. IGL certifikat nr. 52832–5 medfølger.
Grävmaskin i fint skick Komplett med grävsystem Leica 3-d system Planerskopa samt smalskopa ingår Maskinen ger ett gott intryck vid provkörning - JCB 220 LCT4F - Årsmodell 2016 - Ca 5500 timmar - 700 mm breda larver - Tankningspump - Centralsmörjning - Hydraulik för tex hammare eller sax - Tiltrotator Encon - Med gripmodul - S70 fäste på maskin och rotor - Grävsystem Leica 3D med gps (se pdf). Powerbox från 2016 display från 2019 - Hytt med följande utrustning: - Förarstol med armstöd - Ecc klimatanläggning - Radio - Back-kamera med dubbla linser - Svab spakar med även bandstyrning - Extra Led arbetsbelysning - 310 cm maskinbredd - Planerskopa ca 160 cm bred - Smalskopa ca 60 cm bred - Läs gärna bifogad pdf fil för ytterligare information om 220 serien
2 bts. Puligny Montrachet 1. Cru “Combettes”, Domaine Etienne Sauzet 2015 A (hf/in).
Tjeneste. 1871–1923. Godt parti med god lagerbog, mængder af supplerende mærker i kuverter og Henry Regelings bog fra 1999 [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3,8 cm, 60W. Ubrugt.