ubrugte luftventiler for el
Upright AB38 knækarms bomlift Arbejdes højde 13,5 meter Max kg i kurv 215 kg. Udlæg 6,1 meter.
Action/sportskamera SORT farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. (Ubrugt)
nye tandhjul modul 3, 21 og 25 tand
Fransk konsolur af delvist forgyldt zink, ved urhus allegorisk scene i form af en dame og en tiggende dreng, soklen rigt prydet med ornamentik, hvidemaljeret urskive med romertal. Sign. Laforesterie Bte. à Bordeaux. 19. årh.s første halvdel. H. 45.
Kina tæppe, design med pagode, blomstergrene og skyformationer på blå bund. 20. årh.s midte. 305×415
Diverse håndværktøj, se fotos
Står i 6740 Bramming. Diverse elartikler - bl.a. termostat, metro therm, afbryder mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Rød værktøjskasse i metal Med ca. 66 dele værktøj.
Royal Copenhagen, Rosendahl m.m. 3 smukke vaser i sort, hvid og blå. Mål H14, 16 og 32 cm. (Den sorte har mindre fejl - se foto.) 2 vandkarafler samt 4 vand/Cafe glas. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI.
Parti div. benzin redskaber /motorer (ADSKILT) (BEMÆRK: Stand ukendt/DEFEKT)
Badeforhængsstænger med teleskop. Ubrugt