Lukker 02/12-2024 20:15:00
Kina tæppe, design med pagode, blomstergrene og skyformationer på blå bund. 20. årh.s midte. 305×415
FORSØGSNUMMERSTEMPEL 1. Flot aftryk med 3 ringe og den 4. med PUKTERET RING på 8 øre, 1875. Lidt små fejl. Attest Lars Jørgensen. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gaffeltrucken har ikke været brugt i nogen tid. Den har fået udskiftet batteri i 202 Samsag ELTS.20P0 - Kapacitet 2 ton, løftehøjde 2,09 m / 2 ton capacity, lifting height 2,09 m
BUDT 9250,- DKK
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
Kryderisæt med 16 kryderiglas og roterende stander. Ubrugt
10 stk. lærke stolper - 100x100x4200 mm.
Landgångar 4 st Aluminium Med löstagbara räcken Mått ca (lxbxh) 200x100x105 cm Lasthjälp finns efter tidsbokning
2 stk. tørrestativer med 15 meter tørreplads. H ca. 168 cm. Kan foldes så det tager minimal opbevaringsplads. Ubrugt i emballage.
Alko plæneklipper med benzinmotor, Pro 145 med opsamler, MF
Peter Ilsted (f. Sakskøbing 1861, d. København 1933) "Kager”. 1913. Opus 20. Sign. Peter Ilsted, 40/2. Mezzotinte i farver. Bladstørrelse 31,5×41.
Står i 6230 Rødekro. 2 kasser Hilti 3000 GX-WF 70x2.8 RD 34. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS