Lukker 26/11-2024 07:18:00
Obs 2 vægsave medfølger. 1x 1000mm ''Blade guard'' 2 Skinner på 200 og 220cm. 1 Skinne forbinder. 2 Hydrauliske slanger. 1 RC, 1 antenne, 1 kabel til RC, 1 lader til RC, 1 bælte til RC og 1 opbevarings kasse til RC medfølge Husqvarna WS - 350 PP455
BUDT 20000,- DKK
Mål pr. fag: B 100 cm x D 82 cm x H 200 cm Køber nedtager selv Uden indhold
hydrauliktank
Smuk 18K forgyldt ring med rød Zirkonia, regulerbar.
Selges på vegne av kunde. Nylig eu godkjent. Ingen feil eller mangler. Bilen er i god stand og i daglig bruk så mer kilometer må forventes ved overtagelse.
5 stk 3 D Tæpper
Ege tæppefliser - 3 kasser og 3 forskellige slags farver. Canvas Collage af 4,147 m2. CANVAS COLLAGE af 4,147 m2. CANVAS COLLAGE af 3,686 m2. Total ca. 12,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage. + MOMS
VÆGHOLDER til knive, magnetisk. Skruer og dobbeltklæbende tape fra 3M medfølger, str. 40 x 6,5 x 2 cm. Udført i valnødde træ. Ubrugte.
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Rotar RG2 Rotar RG28-R
Peter Nyborg (f. København 1937) “'The New Victory”, 1984. Sign. Nyborg. Goauche på papir. Bladstørrelse 56×74. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.