Lukker 24/11-2024 18:38:00
1 kasse med i alt 24 pakker á 5 stk. plastopbevaringsbokse. I størrelserne 160, 300, 550, 1000 og 1500ml. Godkendt til mikroovn, opvaskemaskine, frost og fødevarer. Nypris 49,95kr. pr. pk. Ubrugte og i original emballage. Fra dansk grossist. +MOMS
Safir- og diamantbroche af 14 kt. guld og platin prydet med to carréslebne safirer og brillantslebet diamant. Vægt ca. 4,5 g. B. 5 mm. L. 6,5 cm.
Det er en DS model, det vil sige at har affjedring på forakslen. Starter og kører. Har dog ikke været i brug de sidste 6 måneder og man skal derfor forvente at bremserne skal gennemgå Hydrema 912 DS - Multitip
BUDT 247000,- DKK
Wilo cirkulationspumpe Yonos pico. Ubrugt.
2 skovle: 60 cm og 120 cm der passer på Volvo/Åkerman S1 hurtigskift - har været monteret på en Volvo EC 21 ABC RFC - For 20-25 ton - S1
BUDT 9000,- DKK
1915. 1 øre, 4.tryk. Klip med perfekt violet skjoldstempel KOLONIEN SUKKERTOPPEN. Attest Nielsen [ 4 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Beton-figur "traktor m. vogn" - H: ca. 32 cm. (ubrugt)
Et par barok form stager af sølv, rigt smedet med ornamentik. Kiev importstempel, lødighed 84. Ca. 1900. Vægt 904 g. H. 37,5 cm. (2)
5 stk Flood light på 40W med indbygget batteri og solpanel.
Poul S. Nielsen (f. Helsingør 1920, d. 1998) Interiør med en kvinde. Sign. monogram. Olie på lærred. 81×61. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
4 stk. bånd-undervogne som kan monteres på traktorer/mejetærskere/dumpere og på andre typer maskiner. 75 cm bredde. Kun kørt 150 timer. Passet og plejet. Kan bygges om til at passe til de fleste maskiner. Nyprisen i 2021 var kr. 125.000,- pr. stk. (EURO 17.000 for hver) Prisen er steget år. Se i drift på YouTupe: På mejetærsker https://www.youtube.com/watch?v=G5dxrbd0Jro - Har været monteret på en Hydrema 912 HM dumpe Poluzzi Track System Winder 30 - 4 stk. / 4 Units
BUDT 177000,- DKK
Varmvandsbeholder Vaillant VIH S1250/4 aurostep plus. 250 ltr.60 cm i diameter.158 cm høj. Ubrugt.
PERSONBIL, CITROËN C 1 1,0 I. 1st Indreg: 16-04-2009. Synet: 24-03-2023. Km-tæller viser: 250690.
BUDT 3500,- DKK