Lukker 26/11-2024 07:20:00
Nye kæde ABC STS 130 Somero
BUDT 161000,- DKK
2 stk Køleskabe med hylder, ca. 189 liter, 220V
Leif Sylvester (f. København 1940) “Langt ude på landet”. Sign. Sylvester 2010; sign. med titel og datering på bagsiden. Akryl på lærred. 100×90. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
BUDT 36000,- DKK
BUDT 3100,- DKK
21 flasker ovn/grill-rens (ubrugt)
Står i 6230 Rødekro. Hilti MD2500 fugepistol. Brugt og ok stand. Ikke afprøvet. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Louis Vuitton “Jasmin” taske af sort Epi læder med sølvfarvede beslag, to hanke, et lynlås rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 19 x B. 32 x D. 10 cm. 2008.
Geo fennel FL200A-N laser niv. Med modtager, 3 ben, målepind, uden strøm, ikke testet
BUDT 175,- DKK
VEJLE P&T. Udstillingsplanche med 2 brevkort annulleret med sjældent brotypestempel [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6740 Bramming. 2 stk. lamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BISO Schrattenecker VX 900 - 30" Skærebord med v BISO Schrattenecker VX 900 - 30" Skærebord med vogn
BUDT 21750,- DKK