Lukker 28/11-2024 08:40:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BISO Schrattenecker VX 900 - 30" Skærebord med v BISO Schrattenecker VX 900 - 30" Skærebord med vogn
BUDT 21750,- DKK
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Figurkomposition. Usign. Håndkoloreret radering. Bladstørrelse 15×11. Uindrammet. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
1907. Fr. VIII, 5 øre, variant “STOR PLET I HØJRE 5-TAL”. Stemplet eksemplar. [ 54 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 50 stk Klapstole i transportbur, med Brugsspor
Div. Bosch Fladbor, Klinger for bajonetsav, 230 mm Diamantklinge m.m.
Fabriksny 8 KW luft til vand varmepumpe Kaisai KHC-08RY3-B, med monoblock system hvor kølemidlet er fuldstændig integeret i udedelen og forbindelsen til indedelen er vandbåren. Kaisai er keymark certificeret der bekræfter produktets høje standarder. Betjening med WIFI trådløs netværk og app. Pakket i transportkasse. Nem montering og enkelt vedligeholdelse. Se vedhæftet pdf. Model KHC-08RY3.
Stativ for håndvægte
6 bts. Château Léoville Las Cases, Saint - Julien. 2. Cru Classé 2018 A (hf/in). Owc.
Kompakt lille knuseanlæg som klare ca 6-8 ton i timen. Nem at folde ud og bruge, kan komme ind de fleste steder. Hydraulisk styret justerbar kæbe Kæbemål 400mm x 250mm Knusningsydelse 25 mm – 120 mm Kompakt størrelse på 730 mm i bredden Vægt 1150 kg Robust stål og HARDOX 450 ramme Hydrauliske komponenter af høj kvalitet Praktisk foldetransportør Stor beholder til læsning af affa ABC Tigerbite 425 Betonknuser
BUDT 154000,- DKK
Hyndesæt til pallesofa, 40X120 cm, 80X120 cm. Farve orange. Ubrugt.
VAREBIL, FORD MONDEO 2.0 EcoBlue (150 HK) Varebil FWD A8. 1st. Indreg: 19-10-2020. Synet: Køretøj er ikke synet endnu. Km-tæller viser: 140723. Uden afgift/med Dansk registrerings attest.