Lukker 26/11-2024 07:23:00
-Er produktionsklar og med gasbrænder og bund snegl - og har egen motor. -Hydraulik pumpe. - NB ! Bemærk!!! Gasflaker og brandslukker medfølger ikke Oletto 9 m3 - Asfalt varmekasse / Asphalt Heating box.
BUDT 26000,- DKK
Afhentes: Zone 8 Bornholm (via Google Maps)
Chaumet Anneau af 18 kt. guld, ref. A2176. Quartz værk. Krans prydet med talrige flerfarvede oval- og facetslebne safirer. 2000'erne. Alligatorrem med C-type spænde af guldbelagt stål. Ø 31 mm. Senere æske medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Gorilla figur, materiale glasfiber, H 35 cm.
6 bts. Château Ducru-Beaucaillou, Saint - Julien.2. Cru Classé 2010 A (hf/in). Owc.
BUDT 2300,- DKK
pneumatikslanger
12" rør - 14 styk a 12 meter og 3 styk a 6 meter. 18 styk flanger. ABC 12" - Rør til sandsuger / pipes for sand dredger
BUDT 90000,- DKK
Børge Mogensen (f. Aalborg 1914, d. Gentofte 1972) Fritstående to-personers sofa med ben af eg, sæde, ryg, sider samt løse hynder betrukket med sort skind. Model 2214. Udført og mærket hos Fredericia Furniture. L. 148.
BUDT 67500,- DKK
Parti legetøj, ubrugt
1871. 2 sk. ultramarin. Parstykke på PRAGTBREV fra Præstø [ 1 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rollerfram skærebrænder. Inklusiv flasker. Fuldt funktionsdygtig.
Sofa af nøddetræ betrukket med silke. Rokoko form, 20. årh.s begyndelse. L. 198.