Lukker 26/11-2024 07:43:00
Engcon SK-05 i god stand Gribevidde A: (maks. mm) 1.110 Skærbredde B: (mm) 505 Kæbelængde C: (mm) 460 Gribekraft: (kN) 8 Engcon SK-05
BUDT 10250,- DKK
Afhentes: Zone 1 Nordjylland (via Google Maps)
Walasse Ting (f. Shanghai 1929, d. New York 2010) Kvinde med vandmelon. Sign. med kunstnerens røde stempel. Akvarel på papir. Bladstørrelse 47×38. Monteret i plexglas kasse. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Antikkens Grækenland, Sicilien, Siracusa, 2. Demokrati, ca. 466–405 f.Kr., Tetradrachm, c. 420–415 f.Kr., 17,37 g, HGC 2, 1323, SNG ANS 245
Monaco. 1885–2000. Samling i 5 indstiksbøger inkl. bedre værdier og sæt. En del samlet i både stemplet og **/* kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gucci Taske af brunt monogram kanvas med beige læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt stof for. H. 18 x B. 30 x D. 12 cm.
Auratsu A++ 7 KW luft/luft varmepumpe i et flot enkelt design med op til 7,3 kW i varmefunktion/7,0 kW i køling. Model: AWX-24KTHI. Der medfølger en fjernbetjening, men med det indbyggede wifi modul kan du også kontrollere den uanset hvor du befinder dig via appen på telefonen. Genialt til specielt sommerhuset så du kan varme huset op inden ankomst. Varmepumpen har et meget lavt støjniveau og et indbygget luftrensningsfilter som sørger for rense luften for bakterier så du er sikret et sundt klima. Inde delen har mål på 1040x327x220 mm og ude delen på 890x673x342 mm. Se vedhæftet pdf for alle specifikationer. Ubrugt i emballage.
nye og brugte ventiler
1853. 4 RBS Thiele II, mørk rødbrun. Plade I. Mærke med knivskarpt og centrisk nr.stempel 67 på lille lidt plettet brev [ 1IIb ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
11 ruller fluepapir/fanger á 0,3x9 meter + 4 stk. musefælder (ubrugt)
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. ATS fælge / Continental dæk str. 205/60 R 16.
Georg Jensen (f. Rådvad 1866, d. Hellerup 1935) “Savannah” røgkvartshalskæde af 18 kt. guld prydet med oval facetslebet røgkvarts. Georg Jensen efter 1945. Design Vivianna Torun Bülow-Hübe. Vedhæng L. 6,2 cm. L. 98 cm.
38 stk. Jenzi Paternoster Rigs med wire, til Havfiskeri med pirk og naturlig agn. Med sikkerhedshægter til f.eks. jigs og lign. Alle med selvlysende gummibelægning. 19 stk. med 2 arme, 9 stk. med 1 arm og 10 stk. med 2 arme, ekstra kraftig. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Rød Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS