Lukker 26/11-2024 08:57:00
Stærk maskine med skovl, pallegafler og 240 cm sneblad. Hanomag 15 F - Vægt / weight 5,3 ton - Video!
BUDT 53000,- DKK
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
50 stk. Pallerammer
5 kubikmeter sand-skovl medfølger. Tillæg udover budsummen: 10 kubikmeter højtip skovl kan medfølge ved betaling af et tillæg udover budsummen på DKK 100.000,- (svarer til cirka EURO 13.500 Volvo L150 G - 25 ton - Volvo BM hurtigskift / Volvo BM quick coupler
BUDT 530000,- DKK
BUDT 12500,- DKK
Bosch Røremaskine med 6,2 liters skål, 1000W + Elektrisk gryde CP 1800, 1050W
Ca. 90 stk Ballon Rødvinsglas 23 cl. + ca. stk 264 Hvidvinsglas 14 cl. + ca. 192 stk Portvinsglas
1864. 2 sk. (1870) linietakket 12 1/2. Pænt postfriskt mærke. [ 11A ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
C. Lundbæk Sofabord af eg med udskæringer og rodtræ i sargen. 1940'erne. H. 61. L. 101. B. 59.
Rolex Oyster Perpetual af stål, ref. 1038. Mekanisk værk med automatisk optræk, kaliber 1560. 1970. Krans af guld. Læderrem med Rolex C-type spænde af stål. Ø 35 mm. Kassenr. 1038. Bagkassenr. 1038 IV 69. Serienr. 2262500. Værknr. D37905.
Snitte apparat. Virker fint men trænger til rengøring udvendigt