Lukker 26/11-2024 09:00:00
Der er lavet service og repationer på maskinen for mere end 100.000Danske kroner, (bremser, vandpumpe, drivlinje mm)regninger kan fremvises Ljungby L10 - Vægt / weight 12 ton
BUDT 113500,- DKK
Klipper Jacobsen HR 5111 4WD Kubota 4cyl diesel Servo styring 3 hydrauliske klippere Klippe bredde 340cm Hydraulisk fremdrift Har været i drift frem til salg Mål B260cm H200cm L370cm
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
Kraftig hydr. Tipcylinder Ø udvendig ca 20 cm. L som den ligger 154 cm + kasse med hel rulle PE gulvvarmerør 20 mm, 120m
BOOMBLASTER m. bluetooth, opladelig med 4.000 mA batteri, indbygget lyseffekt og subwoofer. Oplades med USB oplader. Mikrofon medfølger. Str. 20 x 35 x 17 cm. Ubrugt.
Ulla Parkdal (f. 1939) Håndvævet tæppe af uld i “rölakan” teknik. Geometrisk dekor i brune, grønne, grå og hvide nuancer. Sign. UP. Udført 1960'erne, Sverige. L. 240. B. 162.
To lommeure af sølv med spindelgang og nøgleoptræk. Ø 49–50 mm. Samlet vægt ca. 198 g. (2)
Plastborde 245x76cm 10 stk.
Thomas Murrey, tilskrevet (f. 1663, d. 1734) Portræt af en ung herre i rustning. Usigneret. Olie på lærred. 74×63.
BUDT 10500,- DKK
14 stk Ståborde Ø 80 cm H 107 cm, der medfølger midter rør så bordene kan ændres til Cafeborde H 77 cm, der medfølger sorte strech duge
SKYDEKASSE med ænder, ca. B50cm.
Varmekabel EVP 15 meter 150 W / 230 V. ubrugt