Lukker 25/11-2024 18:00:00
SKYDEKASSE med ænder, ca. B50cm.
Otte-radet halskæde af oxideret sølv med lås af 14 kt. guld. Vægt ca. 53 g. Lås diam. 15 mm. B. ca. 9 mm. L. 42,5 cm. Æske medfølger.
BUDT 1350,- DKK
Stort parti div. flasker, låg, pumper, dunke m.v. (ubrugt) (står på repos)
Et par diamant- og safirørestikker af 18 kt. guld i form af blomst hver prydet med brillantslebet diamant omkranset af talrige facetslebne safirer. B. 10 mm. (2)
Grohe Skate Cosmopolitan betjeningsplade, krom, str. 15,6 x 19,7 cm. Ubrugt.
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Sold net til sorteringsanlæg - Har aldrig været taget i brug. 9 styk 0,6 mm 4 styk 0,8mm 6 styk 1,0 ABC Sold SPG net
Postkort. 19 postkort med Royale motiver [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
C.F. Sørensen m.fl., efter Fem plaketter af porcelæn med trykt dekoration i form af skibsportrætter og “Fregatten Jylland under Island 1874”. Tryksign. Udført hos Bing & Grøndahl. Nummererede. plaketter 21×30. (5)
Campingstol, demomodel samt Astro gulvventilator, ubrugt i emballage.
Står i 6740 Bramming. Stikkontaktrammer i grå og sort. Enkelte blænddæksler mm. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Hydruliske bremser virke Bala Agri Husqvana vogn TK1512
BUDT 30500,- DKK