Lukker 26/11-2024 10:18:00
Skovl med meget få brugstegn. Har ikke været brugt meget. Tand 1U 3252 ABC 160 cm - Emond Rahbek
Afhentes: Zone 4 Fyn (via Google Maps)
Safe Tank Container med stor dør, uden nøgler, spildkar/riste i bunden, 1 dørhængsel brækket, Mål 298x209x H 214 cm. Småbulet
30 stk Skulder 7 PC-tasker med lommer
Axel P. Jensen (f. Kerteminde 1885, d. Virum 1972) Kystparti med fugle. Sign. Axel P.J. Olie på lærred. 30×38. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
3 i 1 Spillebord med Fodbold, Hockey og Billard, ca. 114 x 52 cm
Lagerkasser 10 stk i virkelig kraftig og god kvalitet, med skyde låge i den ene ende så det er nemmere at plukke varer, passer i europalle str. Måler 60x40x40
30-40 stk beton kant- / støttemursten IBF. Ubrugt på 2 paller.
Omega Armbåndsur af guldbelagt stål, Ref. 135.070. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 601. Brun læderrem med c-spænde af guldbelagt stål. Ø 34mm. 1969 Omega æske medfølger.
Liften virker ikke og der ingen papirer på traileren - vognen kan derfor ikke bruges til træk efter en lastbil, i stedet for kan den anvendes til intern transport eller til træk efter traktor, hvor registrering ikke er nødvendi HFR PE 1x100
BUDT 4000,- DKK
Ca. 21060 stk. div. kort m. kuvert (ubrugt)
ubrugt brusetermostat F.M. Mattson
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.