Lukker 27/11-2024 08:38:00
Plast i bunden. Løft på aksel 1 og 3. Aksel 4 selv styrend Danson S 4480
BUDT 37000,- DKK
Liftene er lige kommet hjem fra et stort projekt og er i funktionel stand. Kan pakkes sammen så den kan være i en 20 fods containere. De medfølgende kontrol enheder og fastgørelse udstyr kan variere i farve og udformning i forhold til billedern HEFA MST600 - Inkl 27 meter master
1 bt. Champagne “Cuvée des Enchanteleurs”, Henriot 1996 A (hf/in).
BUDT 1150,- DKK
200W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
“Perlestellet” Fire tallerkener af porcelæn, en med gennembrudt fane samt en assiet, dekorerede i farver og guld med henholdsvis blomster og dyr samt en med hummer. En signeret Ivan Wriss, Privat.Royal Copenhagen. Diam. 25,5 og 27 cm. L. 21 cm. (5)
BUDT 175,- DKK
USA. 1893. Columbus, 2$, rød. Fint stemplet eksemplar [ 85 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Château Latour, Pauillac. 1. Cru Classé 1948 D (mls). We are proud to present this lot as part of a collection sourced from a natural Scandinavian cellar with high humidity. Gathered over several decades and vintages going all the way back to the memorable harvest of 1947 in Bordeaux.
Antikkens Grækenland, Seleukidiske Kongedømme, Antiochos VII Eurgetes Sidetes, 138–129 f.Kr., Tetradrachm, SNG Spaer 1857, Newell SMA 282, 16,73 g. Ex. Busso Peus Nachf. Ex. Professor Niels Hannestad
BUDT 15500,- DKK
Ø254mm af 22 længder på 2 m + 2 længder på 1 ABC 24 stk - Borerør Ø254mm
BUDT 20250,- DKK
Kehnet Nielsen (f. København 1947) “La Croix”, 2006. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 85×85. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.