Johannes Wilhjelm (f. Nakskov

Lukker 25/11-2024 19:54:00

Johannes Wilhjelm (f. Nakskov 1868, d. København 1938) Parti fra Hvidbjerg ved Vejle Fjord. Sign. monogram 19. Olie på lærred monteret på lærred. 43×65.