Lukker 28/11-2024 12:15:00
5 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Afhentes: GRATIS FORSENDELSE (til nærmeste pakkeshop) >>KUN DANMARK (via Google Maps)
Prof. Vakkumpakker i rustfri stål. Flere justeringsmuligheder efter behov. Mål 495X360X420 mm. Vægt 35 kg. Ubrugt. Model foto.
Gallakjole fra ophørt butik str: 38 vejl pris 1990kr , ubrugt
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
18 visninger
Perlebroche af 12 kt. guld prydet med fem kulturperler. Vægt ca. 7,5 g. Diam. 3,4 cm.
Underskab Svedbergs Bloc, 45 cm bred og 35 dyb, softclose låge, med en hylde. Ubrugt
Hele Verden. Diverse frimærker i 2 kasser med bl.a. sæt Danmark Befriet og Amerikaner udgaver fra Grønland mv. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gerd Bøgelund (f. Gentofte 1923, d. 1987) Stor rund vase af stentøj med indridset reliefdekor. Modelleret med smal munding. Dekoreret med Sung glasur. Sign. monogram, 21569. Kgl. P. H. 27. Diam. 21.
MOLTRUP (HADERSLEV). Posthornstempel i violet farve på fint brugsbrev via Haderslev 11.1.29 til Tyskland. DAKA +2.000. Attest Nielsen [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gorilla figur, materiale glasfiber, H 35 cm.
1902. Portomærke, 4 cents, blå. Postfrisk 5-stribe med alle typer sammenhængende [ 2 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×