ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Art Deco diamantring af 14 kt. hvidguld pryde med to ældre brillantslebne diamanter omkranset af talrige antikslebne. Vægt ca. 3 g. Front B. 15 mm. Str. 47.
Sofabord + 2 skriveborde m.m. alt med kraftige brugsspor
Messetrailer kun brugt 3 gange og står i virkelig god stand. Nypris 350000,- / 47000 euro. ABC UNSINN PK 3048-13-2440 - Messe trailer
BUDT 65500,- DKK
Vandfontaine m. pumpe og lys (ubrugt)
Gedore ubrugt rørtang for 4" rør
Chanel “Classic Double Flap” taske af quiltet sort læder med gyldne beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og bordeaux læderfor. H. 17 x B. 26 x D. 7 cm. 1994–1996.
BUDT 24000,- DKK
Antik bamse. Den mangler et øje. Måler H: 43 cm. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) Kvadratisk sofabord af riopalisander med “dobbelt” stel. Formgivet 1964. Udført 1964–1970'erne hos snedkermester A.J. Iversen. H. 54. L./B. 62. Model præsenteret på Københavns Snedkerlaugs udstilling på Kunstindustrimuseet 1964. Litteratur: Grete Jalk [red.]: “Dansk møbelkunst gennem 40 Aar”, bind 4, s. 272–273.
England. Søheste. Diverse på gamle auktionskort. Ikke alle “komplette”. [ * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ca. 84 stk Rødvinsglas 35 cl. model Signature
2 stk. 120 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 40 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. 17 x 6 cm. Ubrugte