Gedore ubrugt rørtang for 4" rør
Generator med 7 hk benzin motor. 4 x 220 volt udtag samt 1 x 12 volt udtag. Ubrugt. Husk at påfylde motorolie før brug.
LUKA Design dobbeltseng med 2 stk. latex puder - sengen måler 180x200 cm. - topmadras med 5 cm. memory skum behandlet med aloe vera - madrassen er med 896 stk. 18 cm. høje pocket fjedre med 5 zoner - bund i metal som kan justeres - liggehøjde 61 cm. (ubrugt/usamlet)
1853. Meget sjælden kvittering for Overfart med Børsen fra Nyborg til Korsör 26.7.1853 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 290,- DKK
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 180 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 25-06-2021. Synet: 09-06-2021. Km-tæller viser: 237631.
BUDT 11500,- DKK
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
Antikt Heriz tæppe, nordvest Persien. Klassisk geometrisk medaljondesign. Ca. 1900. 446×344.
Unika diamantring af 18 kt. guld prydet med fire brillantslebne diamanter på i alt 0.96 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 10,5 g. B. 10 mm. Str. 54. Ringen er specialllavet efter sælgers eget ønske og design af Guldsmedegården i Vejle.
6 bts. Château Rieussec, Sauternes. 1. Cru Classé 2017 A (hf/in). Owc.
5 stk. Tracker f. eks. Til kæledyr, montering i bil eller maskine mv. Indbygget opladeligt batteri samt tilslutning til USB. Indbygget mikrofon, så lyden fra trackerens omgivelser kan høres. Meget kompakt, bruger SIM-kort. Ubrugt