ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Må kun sælges til eksport, se Vilkår og Betingelser punkt 11.2. Bemærk, at er model "N" for narro Kubota M8540 N-C - Smal model / Narrow model!
BUDT 90500,- DKK
Bolt med stjerne M 8 x 20, 250 stk.
Sælger kan ændre ophæng for merpri ABC 2,5 meter - Fra Hyundai
BUDT 5250,- DKK
Holger H. Jerichau (f. København 1861, d. sst. 1900) Solnedgang over Pompeji. Sign. Holger H. Jerichau Pompei. Olie på træ. 26×30,5. Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 600, 1994 nr. 245.
Traktor Volvo BM 800 med hydr. Bagmonteret kran A90KU2, har været startet og kørt her på pladsen, lyder godt i motor, kran ikke afprøvet, mangler dør, vindue, venstre motor klap.
Holmegaard bordlampe i hvid, med lyngfarvet mønster på front. Lampen kommer med skærm stativ, men uden selve skærmen. Mål H41 cm. med skærm stativ. Brugt, fremstår utrolig flot. + MOMS.
Fin traktor starter og kører godt. Træk på alle 4 hjul, kan slåes fra og til i førehuset, skovl B 220 cm som løfter 1600 kg. CASE IH 1056XL - 5 ton - 4 WD - Med frontlæsser og EU Hurtigskifte
29 visninger
BUDT 72000,- DKK
“Flora Danica” sæt på 12 par tresidede cremekopper med låg af porcelæn, dekorerede i farver og guld med blomster, hanke i form af snoede grene og pousserede blomster. 3575 og 3576. Royal Copenhagen. (12)
Toiletsæde Duravit D-Code, softclose. Ubrugt