PALLE med diverse fittings.
85 par Børne strømper i ass farver/modeller i ser 27-30 ubrugte
Kinesisk røgelseskar af bronze, i siderne hanke. Vægt ca. 573 g. Mrk. Yu Tang Jing Wan. Qing. 19. årh. H. 5. Diam. 9,5.
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1799kr , ubrugt
AL-KO Snowline 560 sneslynge. Der er støv, og opbevaringsspor. Samlet og testet. Testet ved gennemgang.
Bemærk: Frontlåge til køkken medfølger IKKE
1 bt. Mg. Château Talbot, Saint - Julien. 4. Cru Classé 2020 A (hf/in).
BUDT 1350,- DKK
Stort topnøglesæt med 94 dele. Leveres ubrugt i sort kuffert.
Ulla von Brandenburg (f. Karlsruhe 1974) “Quilt III”. 8 veste, 8 slips. 2008. 185×185. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Burberry Rejsetaske af beige ternet kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, en udvendig lynlås lomme, et større lynlås rum med en indvendig lomme og sort læderfor. H. 29 x B. 73 x D. 13 cm.
Stort parti legetøj, ubrugte