Lukker 04/12-2024 17:32:00
Burberry Rejsetaske af beige ternet kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, en udvendig lynlås lomme, et større lynlås rum med en indvendig lomme og sort læderfor. H. 29 x B. 73 x D. 13 cm.
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Theodor Philipsen (f. København 1840, d. sst. 1920) Liggende ko. Usigneret. Olie på papir monteret på lærred. 21×32. Proveniens: ABR auktion 56, 1954 nr. 137.
Versace E sæt bestående af et tørklæde af bomuld med blåt, rødt og gyldent motiv på sort baggrund og pink/lilla tørklæde af polyester med rødt og blåt motiv og blå rullekant. Ca. 65×65 cm og 89×89 cm. (2) Original etui medfølger.
Royal swiss juice presser, 1000W. 2 hastighedsindstillinger (0-1-2), Stor volumenbeholder (ca. 2,0 liter kapacitet), Kan demonteres fuldstændigt for hurtig og nem rengøring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Klippo plæneklipper, pro 21 sh, med benzinmotor
Celine Taske af blåt denim med lyst print, mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, skulderstrop, to udvendige forlommer, et rum med knaplukning, en indvendig lynlås lomme og blåt denimfor. H. 22 x B. 29 x D. 11 cm.
Søren Georg Jensen (f. København 1917, d. sst. 1982) Skulptur af sort marmor. Tre dele. H. 160. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Højskab m/1 låge Dansani, 1 træhylde og 4 glashylder. Højde 172,8, bredde 30 cm, dybde 35 cm. Varm eg. Skade side, se foto. Ubrugt
HAMMERE, 5 stk.
2 ubrugte gear