Lukker 03/12-2024 11:00:00
Svejser MIG/MAG/MMA max. 350A. Digital display, inkl. Tilbehør. Ubrugt.
Johannes Wilhjelm (f. Nakskov 1868, d. København 1938) Parti fra Hvidbjerg ved Vejle Fjord. Sign. monogram 19. Olie på lærred monteret på lærred. 43×65.
5 stk 100W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. Bemærk dette lot består af 5 lamper. 220V. Ubrugt.
Et par solitaire diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med brillantslebet diamant på i alt ca. 0.63 ct. Farve: G-H. Klarhed: SI. B. 5 mm. (2)
Julepynt 13 dele. O2 design 3 stk. trædrejede juletræer. Højeste 24 cm mindste 16 cm. 3 LED lys fra Mono design duset grøn. Mindste 12 cm, store 24 cm. 2 rensdyr samt zinkfad L40 cm. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Treningsapparat - Benpresse Alt av skruer og diverse er med 2 paller 240x85x200cm Vekt: 350kg 185x80x90cm Vekt: 450kg [email protected]
Tysk brødbakke af sølv, oval form, øvre rand prydet med perlestaf. Hamburg 19. årh.s beg. Vægt 248 g. L. 22 cm.
Velkørende Ford 3000 med fejekost. Bemærk: Lavt timetal (Timetællere virker Ford 3000 - 2 ton - lavt timetal / low hours, Se Video !
BUDT 16000,- DKK
Vandingsvogn med slange, dyse og aluforsyningsrør, ca. 18 st ABC Vandingsvogn - Tæt på mindsteprisen.
3 Varmluftspannor Welding Gasol drift Fungerar
Kødøkse, 17 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i rosentræ. Ubrugt i gaveæske
PEM stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål...... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Står i 6230 Rødekro. 24 pakker Termatex Alpha VT-S-24 lydloft til skinnesystem, 600 x 600 mm. 19 mm. Hver pakke indeholder 10 stk = 3,6 kvm. Til ca. 86 kvm. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS