Lukker 24/11-2024 20:01:00
PEM stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål...... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Sprøjtepistol til 220 volt, 1650 watt. Ubrugt
Timer: 4040 Årgang: 2007 Kapacitet: 1525 Kg Løftehøjde: 5520 mm
God cement mixer. Kan have rester af beto Schwing Stetter 10 m3
BUDT 20250,- DKK
2 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2005 A (hf/in). Owc.
Vægspejl Loevschall Refine spejl med børstet messing ramme og afrundede hjørner, beslag medfølger. Har 2 skader på selve glasset ( se billederne). Ubrugt.
144 stk. vandhanelys m/farveskift
Blandeanlæg med mange anvendelsesmuligheder. LED display Kan bruges til 2 komponent produkter. Max. 2% afvigelse. NB: dele til doseringsanlæg mangler. Graco ProMix 2KE
5 dele legetøj, ubrugt
3 stk rullevogne med tilt-/vippefunktion indbygget.
1918. Chr. X, 5 kr. Rødviolet. 2 stk. i postfrisk kvalitet samt en alm. violet i postfrisk kvalitet. [ 110a ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Stempler. Lot med 4 sjældnere stempler. Nogle med småfejl [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 dunke autoshampoo (ubrugt)