Lukker 03/12-2024 11:00:00
Trykluftslange opruller, 10+1 meter. Max. 12 bar. Ubrugt
24 bts. Rosso di Montalcino “IRRosso”, Casanova di Neri 2015 A (hf/in). Oc. Minimum price is set to 1,- DKK. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
3 bts. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1991 A (hf/in).
Regence toiletstol af egetræ, sæde med brunligt skind, udskåret med balusterformede sprosser og cabriole ben. 18. årh.s. begyndelse. H. 52. B. 48. D. 42.
VÆRKTØJSSÆT med slagnøgle samt skruemaskine med slagborefunktion. 2 stk. 24 volt 3.0 Ah Li-Ion batterier og hurtiglader. Ubrugt med tilbehør.
2 stk. Solarlampe med indbygget batteri og solceller. Bevægelsessensor. Ubrugte
Pæn maskine - inklusiv 170 cm graveskov Case CX350 D - 38 ton
BUDT 390000,- DKK
Står i 6740 Bramming. Herstal lamper, 3 stk med baldakin i rust/brun farve. Derudover 2 stk. gule lamper med skinne. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
gearmotor 0,55KW, 61,9:1
SKYDEKASSE til luftpistol med tilbehør.
6 stk. DAM Effzett Highback Woblere, 15 cm., 48 g. flydende deep diver (ned til 4 meter). Farve: Blue Gill. Virkelig god geddewobler. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
133 visninger
Diverse værktøj bla genopladelig arbejdslampe, torx skruetrækkersæt, med mere.
Kinesisk kåbe af blå silke, syet med guld- og farvet tråd med ni femkloede drager jagende den brændende perle blandt skyformationer og kejserlige symboler, forneden det bølgende hav. Qing, 19. årh. L. 140 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.