GRENREOL med indhold af stålrør og rustfri rør.
Hængelås, 40 stk.
HJØRRING-AABYBRO. Bureaustempel. Interessant udstillingsplanche [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Rimas tandem tromle. Type 020373 Hatz diesel Frem - bak Vandtank Valse bredde 85 cm. Tromlen starter og kører.
SKRALDENØGLESÆT, StahlKaiser, teleskopisk.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk BSV PG 120/2 BSV PG 120/2 SSB
El.motor Ifølge opplysninger skal den ikke være brukt. Not used. MOTOR,EXEB,3.50KW,690VAC,975RPM,132M,IM~ Manufacturer: Siemens Model/type: SIMOTICS XP [email protected]
Et par kolosal Louis Philippe kandelabre af forgyldt og patineret bronze. Frankrig, 19. årh.s første halvdel. H. 110. (2)
1930. Bølgel. 7 øre violet. Postfrisk 15-blok. [ 184 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk Borde 120 x 80 cm