Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 stk. WiFi Forstærker. Udvider rækkevidde af WiFi. Ubrugte
Kinesisk figur af patineret bronze i form af Buddha Shakyamuni. Kangxi 1662–1722. Vægt 1154 g. H. 16 cm.
Brugt til flaske og dåse sorterin ABC JTT C200
50 vibrationsdæmper D=40mm, 8mm gev.
Chanel “Medallion” taske af sort quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, to hanke, en udvendig baglomme, et lynlås rum med to indvendige lommer og sort læderfor. H. 26 x B. 32 x D. 15 cm. 2002–2003. Carte d'authenticité og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
36 meter arbejdsbrede. Har hydraulisk presennin Amazone S 600 ZA-M 3000 ultra
BUDT 40000,- DKK
Albumfront. “Weltreise - Postkarten-Album”. Pragtfuld gammel albumfront i Jugendstil (32×40 cm.). Monteret i skifteramme 40×50 cm. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gallakjole fra ophørt butik str: 42 vejl pris 1399kr , ubrugt
Parti nye vvs dele, bla. Grohe Red beholder "quooker", reservedele til armatur, wc'er, trykplader til wc, berøringsfri skylleplade sort glas
Cartier Must de Cartier Tank af guldbelagt sølv, Ref. 6 81008. Quartz værk. Brun firbensrem med c-spænde af guldbelagt sølv. Ø 24×31 mm. 1980'erne Æske og hangtag medfølger.
TALJE, 2T, 3 meter. Ubrugt.
En kinesisk huanghuali bakke 21×20 cm, samt en bakke af hongmu, rektangulær form, med profileret kant 21×31 cm. 18/19. årh. (2)