Lukker 03/12-2024 11:00:00
Seng på 140x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 140x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
Div. kobber pres til GAS
Dansk Louis XVI spejl i ramme af mahogni med skæring af forgyldt træ. København, 18. årh.s slutning. H. 125. B. 50.
Industristøvsuger, Wasco
Står i 6230 Rødekro. Paslode impulse sømpistol IM65 F16. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Tobakskab med hylder, skuffe og lås. Til ophæng. Mål: H: 59 cm, D: 34 cm. B: 54 cm. Brugt og dermed med bruggspor. MOMSFRI
Dansk Legion Feltpost. Originalt hæfte med 2 komplette postfriske sæt. Sjældent [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Tinos Et par fade af poleret og delvis grønpatineret bronce. Udvendigt støbt med reliefdekor. Stemplet hhv. Tinos, Bronce, Made in Denmark og Tinos, Ægte Bronce, Made in Denmark. H. ca. 5. Diam. 29. (2)
2 bts. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2004 A (hf/in).