Lukker 03/12-2024 11:15:00
Strygestål med diamantbelægning. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
Vbg underkörningsskydd i aluminium - Fint skick - Med skena för att kunna montera stänkskydd - Längd ca 240 cm
El radiator med oliefyld Adex Basic 2000 watt, incl hjul. Enkelte småkrammer. Testet og virker. Ubrugt.
Peder Evald Madsen (PEM) malerier. Det blå måler 21,5 x 23,5 cm. Det røde måler 21 x 14 cm og er signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
12 stk Banquet stole sort betræk med guld prikker, kraftig polstret i sæde og ryg, Stabelbar
Udstyr: VHF - Garmin årgang 2020 Ekolod - Hummimgbird GPS - Furono LED atbejdslygter Kølen er fyldt op med skum, dette gør den mere hård. TK Trailer total 750 kg Første registreringsdato: 05-11-2007 Seneste syn: 15-04-2015 - Godkendt Afmeldt uden aflevering af nummerplader d. 14-05-2020 Registreringsattest medfølg ABC Avon W520 - m/ styrepult og 60 HK Evinrude motor, 2 takt - TK Trailer total 750 kg
Hele Verden. Parti kartoteker og lidt andet i 2 flyttekasser med bl.a. en del ældre Italien samt set en del Tyskland og Norge med bundter mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk rullevogne med nethylder ca 45x100x165cm.
Vinkøleskab, mrk. Alpina, 18 L. Med digitalt display og indendigt lys. Ubrugt.
Halskæde 18K forgyldt med Citrine Quartz sten