Lukker 01/12-2024 18:21:00
Ege tæppefliser - SLO153 UNI 030-mid grey. 3 kasser af 4,147 m2 pr kasse. Total ca. 12,4 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
Blå Royal Swiss Støvsuger 2 i 1. 600 W. VC802-3. 0,8 liter. Ubrugt og i original emballge. +MOMS
Christian Dior “Lady Dior” taske af hvidt og pink kanvas med hvide læderbesætninger, sølvfarvede beslag, to hanke, aftagelig skulderstrop, et lynlås rum med en indvendig lynlås lomme og pink stof for. H. 22 x B. 25 x D. 12 cm. 2014. Kort medfølger.
P. S. Krøyer (f. Stavanger 1851, d. Skagen 1909) En rygvendt dreng på stranden. Senere betegnet S. K. Olie på papir monteret på malepap monteret på malepap. Bladstørrelse 17×7,5. Proveniens: Winkel & Magnussen auktion 389, 1954 nr. 126.
Prof. Pandekagesteger i høj kvalitet. Maskinen er udført i rustfri stål hvilket sikre en let rengøring og lang holdbarhedstid. Den kan tilsluttes 220v-240v/50-60Hz. Effekt 3000 watt. Vægt 22,6 kg. Modellen overholder EU lovgivning og er fødevaregodkendt. Ubrugt.
Badeforhæng 2 stk. Van Der P. 180X230. 100% polyester. Ubrugte
Svejse og skærebrændersæt, med slange, manometere, håndtag, tilbehør, nyt og ubrugt
SVEJSEAPPARAT, StanWerk MMA-250 med tilbehør.
Kay Nielsen (f. København 1886, d. Altadena, Los Angeles 1957) Komposition. Usign. Radering. Bladstørrelse 13,5×11.
MATRIALESKAB/VÆRKSTEDSSKAB med nøgle. 133. MÅL H192xB1000xD420 cm
1983 Mercedes 300D automat 123-serie veteranbil rep objekt som starter og går greit. Motor og gir ser ut til å fungere ok. Endel rust, spesielt på dører. Se forøvrig bilder. For mer info, ta kontakt på mail [email protected]