Lukker 27/11-2024 19:00:00
Træningsmaskine, Cross mv, kraftig model, ikke afprøvet
Afhentes: 7430 Ikast (via Google Maps)
Ubekendt maler, 19. årh. Skibsportræt af “I. M. Kirkby”. Usigneret. Olie på lærred. 52×80.
Ca. 228 stk. smykkesæt + 28 stk. armringe (ubrugt)
God størrelse gravemaskine med skovlsæt og stativ. Powertilt er Compacttilt til SY50, skovlstativ med flere skovle. Kørt under 50 timer og stadig med fabriksgaranti. (købt sidst i 2022). Fremstår som ny. Sany SY50U - 5 ton / Powertilt! - 50 timer - Video!
BUDT 223000,- DKK
18 pakker støvmasker m. ventil, Moldex á 20 stk. (ubrugt)
RUNDSAV, 21V, 4.0 Ah, 185 mm, 5000 omdr./min. Inkl. 2 stk. batterier og lader samt 2 stk. savklinger. Ubrugt.
AALUM. Stjernestempel på postkort frankeret med 10 øre, Bølgelinie. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Gulvfejemaskine arbejdsbredde 60 cm
Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med tre brillantslebne diamanter. L. 5,6 cm. (2)
Diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.30 ct. Farve: G. Klarhed: I. Vægt ca. 6 g. B. 8 mm. Str. 51.
Kaffemaskine Daalderop Professionel 40, med tappehane, til 40 kopper, 220V, i transportkasse
2 stk. Vogn / Maskin Hjul med 400/60-22,5 dæk og 8 huls fælge
10 stk Event træ-klapborde 200 x 80 cm