Lukker 12/12-2024 08:15:00
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Nordsten Kulti-see Nordsten Kulti-seeder
Postkort. Ca. 200 stk med mest topografi inkl. en del fra Sjælland mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Jaeger-LeCoultre Atmos bordur af glas og messing, synligt urværk, firkantet timekrans af emalje med romertal, base med vatterpas, ref. 468663. 20. årh.s midte. H. 23,5. B. 21. D. 16.
Stærk maskine med skovl, pallegafler og 240 cm sneblad. Hanomag 15 F - Vægt / weight 5,3 ton - Video!
BUDT 52500,- DKK
Monaco. 1885–2000. Samling i 5 indstiksbøger inkl. bedre værdier og sæt. En del samlet i både stemplet og **/* kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Alliance diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med talrige princess-cut diamanter på i alt ca. 2.40 ct. Farve: G-H. Klarhed; VS-SI. Vægt ca. 4,5 g. B. 4 mm. Str. 52. Paris, cirka 2016. Smykkevurdering fra Ruben Svart medfølger. Anslået forsikringsvurdering DKK 47.900,-
Fra lukket minkfarm, 200 L Hesselå Sprøjte, med hydr. Pumpe, huller for gafler
To smaragdringe af 22 kt. guld hver prydet med smaragd. Vægt ca. 5,5 g. Str. 57–58. (2)
Brugt til sortering af plast flasker og dåse ABC STD Back Saver
Proptrækker i krom og med træ håndtag, til bordmontage
Ca. 300 pakker div. keramik-perler á 6 stk. (ubrugt)