Proptrækker i krom og med træ håndtag, til bordmontage
ny gear str. 130, udv. 50:1
Antikkens Grækenland, Sicilien, Siracusa, 2. Demokrati, ca. 466–405 f.Kr., Tetradrachm, c. 420–415 f.Kr., 17,37 g, HGC 2, 1323, SNG ANS 245
- Autotrail ready. - Med luftbremser. - Ny turbo. - Commander Arm. - Klima. John Deere 6210 R - 7,4 ton - Luftbremser / air brakes
BUDT 283000,- DKK
3 display m. stickers i alt ca. 366 ark (ubrugt)
Soundbox 8´´ – LED-lys og Mikrofon perfekt til karaoke, ubrugt i kasse
Epiroc ClassicLine Spett för hydraulhammare - Ny / Oanvänd - Längd ca 131 cm - Diameter ca 14,5 cm
Rawlplugs 10 x 60 mm, 500 stk.
Metaldetektor. Med vandtæt søgehoved og teleskopskaft. Kan adskille jern og stål fra sølv og guld. Ubrugt
Bilradio. 4 x 60 watt. FM-radio, Bluetooth til streaming og håndfri. AUX indgang. Inkl. Fj. Betj. Ubrugt
Gulvlampe gulvlampe LED Halo design, messing farvet. Stang defekt, ridser på fod. Ubrugt.
Taske med fiskeudstyr, som indeholder lille net, 2 stk. fiskestænger, 2 stk. hjul og diverse fiskegrej. Fint startsæt til fiskeri. Ubrugt. + MOMS
Peter Kornbeck (f. København 1837, d. sst. 1894) “En Forhalle med Udsigt til Byen Malcésine ved Gardasøen”. Sign. P. Kornbeck 1880. Olie på lærred. 79,5×62,5.