Lukker 03/12-2024 18:00:00
Legetøj 2 kasser
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
PERSONBIL/ 9 prs BUS - lille kørekort, VOLKSWAGEN CARAVELLE 2,0 TDI AUT. 1st Indreg: 01-04-2011. Synet: 01-05-2023. Km-tæller viser: 451807. Evt. med plader - gebyr på 300 kr. Se betingelser punkt 15. Lang model med træplader i bag til evt. seng. T-rem skiftet 06-2023.
BUDT 31000,- DKK
TOPNØGLESÆT, Metallo, 171 dele.
- NB. Den gule saltspreder på billederne, er ikke en del af auktionen! - Kasse mål 2,00 x 1,05 x 0,60 ABC Kassevogn
BUDT 4000,- DKK
85 dåser glasrens/whiteboardcleaner á 500 ml. (ubrugt)
Safir- og diamantring af 18 kt. hvidguld prydet med ovalfacetslebet safir på ca. 1.85 ct., oval facetslebet pink safir på ca. 1.98 ct. og talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.19 ct. Vægt ca. 4,5 g. B. 17 mm. Str. 55. I.G.N certifikat nr. 35331 medfølger.
Toftegaard Diamantring af 14 kt. guld prydet med brillantslebet diamant på 0.03 ct. Vægt ca. 4 g. B. 7 mm. Str. 54.
Erindringsmedaljen i anledning af Hans Kongelige Højhed prins Henriks 75 års fødselsdag (EM.11. juni 2009) i lyseblåt bånd m. kronet H i sølv. Adversen er identisk med H. M. Dronningens Belønningsmedalje (Bahnsen), men bærer på reversen et dobbelt korslagt H i tilhørende etui med prinsgemalens monogram i guldtryk - sjælden
Dansk snedkermester Lænestol med ben betrukket med rødt skind. Sæde samt indvendig ryg og sider betrukket med rødt skind. Udvendige sider og ryg betrukket med sort skind.
6 bts. Château Pape Clèment Blanc, Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2018 A (hf/in). Owc.
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924) Skulptur af lertøj modelleret i form af siddende kvinde. Dekoreret med lys grå krakeléglasur. Usign. H. 20. B. 11. L. 16.
2 däckad sikt - Fungerande vid demontering - Troligen en Roxon X , men är ej helt fastställt då typskylt ej funnen - Mått ca 600 cm lång 280 cm bred 160 cm hög I överenskommelse med säljaren kan lasthjälp finnas