Lukker 03/12-2024 18:00:00
Parti julepynt og 3 ks a 72 truthorn
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
4 stk termometer + dåse fra Nostalgic art, ubrugte
300 par handsker, Stenso Palavan i str. 8-10-11 (ubrugt)
Velholdt skruekompressor. Bemærk kun 1.340 time Ingersoll Rand SSR ML 11 - 1,64 m³/min - 7,5 Bar
BUDT 5750,- DKK
Se vedhæftede brochure/specifikations-ark under fotografierne ! Leveres med ophængsplade efter ønske CW 45/55/70 - Engcon S80 https://www.youtube.com/watch?v=n614ZV0BNFY Rockwheel G55 - Til 45-55 t gravesmaskine / Drum cutter for 50-60 T excavator
BUDT 100250,- DKK
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973) Byparti. Sign. SSw. Olie på lærred. 27×32. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
HÅNDLOKKER med luft tilslutning.
Kinesisk censer af porcelæn, dekoreret i blåt. med bladslyng. Ming 1368–1644. H. 6 cm Diam. 10,5 cm.
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
EARBUDS i gå farve, 2 sæt. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugte.